Modeláž nehtů

Dobrá volba pro zákazníky, kteří chtějí rychle získat dlouhé, pevné a upravené nehty. Na přírodní nehty se aplikuje U.V. gel pomoci speciálních šablon nebo tipů. Procedura je v praxi označována také jako gelové nehtyumělé nehty nebo prodlužování nehtů. Při modeláži nehtů se Vám postarám o ruce stejně jako při manikůře CLASSIC, nanesu gel a vymodeluji nové nehty a udělám ošetření speciálními přípravky pro výživu pokožky a masáž rukou. Dále si zákaznice obvykle volí možnost nalakovat nehty klasickým lakem nebo Shellacem, udělat si francouzskou manikúru nebo dokonce permanentní francouzskou manikúru a samozřejmě nechybí možnost zdobení nehtů Nail-Art. Vzhledem k růstu nehtů je potřeba tvar umělého nehtu jednou za cca 2-4 týdny upravovat (doplňovat). Cena za doplnění je menší, než kdybyste si nechala dělat nové nehty, ovšem je závislá na uplynulé době mezi návštěvou studia. Při práci nikdy nepoužívám akryl, kvůli ochraně zdraví Vaších přírodních nehtů. Mám pouze kvalitní značkové gely, které umožní Vaším nehtům přirozenou regeneraci.

Další možností je zpevnění Vaších přírodních nehtů gelem. Tato procedura je vhodná především pro zákazníky, kteří mají své přírodní nehty oslabené, nebo dokonce zničené. Nejedná se o prodlužování nehtů, tím pádem nejde o umělé nehty, ale pouze o vrstvu gelu nanášenou na Vaše přírodní nehty, která je zpevní a ochrání před vnějšími vlivy. O Vaše ruce bude opět postaráno jako při manikúře CLASSIC, budou namasírovány a ošetřené speciálními přípravky pro výživu pokožky a nehty budou upraveny a potažené vrstvou gelu.

Modeláž nehtů se taktéž využívá v případě, pokud máte zlomený jeden z Vaších přirozených nehtů. Můžete si ho nechat snadno “opravit” právě pomoci gelu.

Doba trvání: 1,5 hodiny

Nezapomeňte si prohlédnout doplňkové služby!