Materiály

Během mnoha let v oboru jsem měla možnost pracovat s různými materiály – laky, gely, krémy, apod. Vyzkoušela jsem nejrůznější kombinace materiálů od různých značek světových výrobců, takže z vlastních zkušeností vím co je dobré a co není. Profesionální a kvalitní materiály nejsou levné, ale je to základ pro kvalitní výsledek mé práce. Proto je samozřejmě v mém zájmu používat to nejlepší, co na trhu s materiály pro manikůru a pedikůru existuje.

Gelové nehty, které nepoškozují přírodní nehty mých klientů. Manikůra, která vydrží déle. Pedikůra, kterou lze právem nazývat „péče o chodidla“. O používaných materiálech v těchto větách není ani zmínka, ale právě materiály jsou důležitou součásti toho, aby se každé z těchto tvrzení dalo uskutečnit!

OPI

Výrobky OPI jsou vhodné pro použití v kosmetických salonech nebo i pro domácí použití. S materiály OPI vaše nehty jsou vždy v bezpečí!

CND, CND Shellac

Společnost CND je největší společnosti na světě vyrábějící profesionální kosmetiku pro manikúru a pedikúru. Mezi nejznámější a nejoblíbenější produkty značky CND patří: gel-lak CND Shellac a lak CND Vinylux.

Gegwol

Již více než jedno a půl století německá značka kosmetiky GEHWOL je známá ve světě svými kvalitními výrobky. Je čím dál, tím více vyžadována a každoročně roste počet spokojených a loajálních zákazníků.

Choco, Baeuty Image

Celosvětově známé společnosti vyrábějící kosmetické produkty pro profesionální depilaci.