Doplňkové služby

Lakování – klasický lak

Rádi se držíte klasiky? Máte rádi časté změny? V takovém případě zvolte lakování klasickými laky značek ORLY, OPI nebo CND Vinylux, jejichž barevná paleta je velmi široká a určitě si vyberete svůj oblíbený odstín. Tato doplňková služba je vhodná k manikúře LIGHT nebo CLASSIC, pro modeláž nehtů a samozřejmě k pedikúře CLASSIC.


Lakování – Francouzské (Francouzská manikúra)

Francouzská manikúra se vyznačuje tím, že na okraj nehtu se nanáší bílý lak a zbytek nehtu je nalakován klasickým lakem přirozených odstínů. Výsledek vypadá velmi elegantně. Toto lakování je vhodné pro manikúru CLASSIC nebo pedikúru CLASSIC.


Permnentní lakování – Shellac

Shellac je první hybrid laku na nehty a gelu, který v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti profesionálních laků na nehty a moderních modelovacích gelů. Aplikuje se jako gel, vypadá jako lak, odstraňuje se během pár minut stejně jako klasický lak, posiluje a chrání Vaše nehty, je hypo-alergenní – to je Shellac od výrobce CND! Materiál se nepoškrábe a neodloupne se jako klasický lak. Vaše nehty na rukou nebo nohou budou vypadat 2-3 týdny stejně, jako když jste odcházela ze studia. Odstranit Shellac lze odlakovačem, stejně jako klasický lak na nehty. Tento materiál nepoškozuje přírodní nehty, ale při dlouhodobém používání doporučuji občas dělat pauzu.

Existují i další podobné materiály se stejnými vlastnostmi, ale od jiných výrobců – GoLac od OPI, StripLac od Alessandro. Používám je také pro rozšíření barevné palety, ale nazývám je Shellac. V případě, že máte zájem o tyto značky, stačí upozornit.

Lakování Shellac je vhodné pro základní služby, jako jsou manikúra CLASSIC, modeláž nehtů nebo pedikúra CLASSIC. Kombinaci těchto služeb vznikly balíčky manikúra SHELLAC a pedikúra SHELLAC.


Permanentní francouzská

Tato služba je vhodná pro zákaznice, které využívají službu modeláž nehtů a chtějí mít francouzskou manikúru nastálo. V tomto případě používám barevné gely, pomocí kterých rovnou vytvářím finální vzhled nehtů.


Zpevnění nehtů – Shellac

O Shellacu a jeho výhodách si můžete přečíst výše. Tato doplňková služba je zejména pro zákaznice se slabými nebo zničenými nehty, které potřebují ochranu. Jedna vrstva Shellacu dokáže zpevnit Vaše nehty a ochránit je před nepříznivými vnějšími vlivy. Tato služba je vhodná pro základní služby, jako jsou manikúra LIGHTmanikúra CLASSIC, nebo pedikúra CLASSIC.


Japonská manikúra P-Shine

 


Leštění minerálem

 


Zdobení nehtů Nail-Art

To je další náhrada obvyklé všední manikúře. Na připravené nehty se nanáší základ jakékoliv barvy a pak tenoučkým štětcem a akrylovými barvami kreslí nejrůznější obrázky. Výsledek se může doplňovat třpytivým pískem, peřím, krystaly, perly a korálky. Žádná svatební manikůra se neobejde bez Nail-Art.


Esenciální parafinový zábal rukou

Parafínový zabal se rychle stal velmi oblíbeným salonním ošetřením. A není se čemu divit! Parafinový zabal nejen odstraňuje odlupování, léči mikrotrhliny a vyživuje pokožku, ale také zpomaluje její stárnutí a dokonce zabraňuje deformaci kostí.


Peeling SPA wellnes

 


Odstranění U. V. gelu

Máte gelové nehty a chcete dopřát svým přírodním nehtům odpočinek? Tato služba je pro Vás. Upozorňují, že neodstraňuji akryl (pouze v případě využití mých základních služeb a vzhledem k větší pracnosti, cena bude stanovena dohodou).


Odstranění Shellacu

Máte nehty s Shellacem a chcete dopřát svým přírodním nehtům odpočinek? Nebo jen změnit barvu Shellacu? Tato služba je pro Vás.